تبلیغات
چت روم - چت -چت فارسی-شبح چت-دوستیابی-سایت چت-امن ترین -حرفه ای ترین-جدید ترین چت روم-چت عاشقانه-چت با مرام - قوانین ناظری شبح چت،شبح چت،حرفه ای ترین چت روم،مدرن ترین چت روم،چت روم،ناظرین چت
 
نوشته شده توسط : شبح
درود و سلام بی پایان بر شما عزیزان

با راه اندازی چت روم شبح، قوانین و نکاتی را برای ناظرین محترم چت روم تنظیم کردیم و از امروز این قوانین اجرا خواهند شد ٬امیدواریم با عمل به این نکات ، مکانی شاد و دوست داشتنی ایجاد کنیم و شاهد پیش رفت چت روم باشیم .


قوانین ناظری شبح چت در ادامه مطلب
1.- ناظر شدن اعتبار هر شخص را در چت بالا میبرد و ناظرین نباید فقط منافع شخصی خود را در نظر داشته باشد.
2. -ناظر ها به هیچ عنوان نباید بیش از حد مشغول چت کردن با دیگران بشوند که کنترل روم از دستشان خارج شود.
3.- -ناظرین موظفند هنگام ورود به روم اگر دیدند تعداد ناظر کافی است با اسم غیر ناظری وارد روم شوند . به ازای هر 5 کاربر یک ناظر کافیست
4.- ناظرها موظفند هنگام ورود به رومی که ناظری در آن نیست به لیست اسامی با دقت نگاه کنند تا اگر اسمی خلاف قوانین سایت(رکیک یا سیاسی) وجود داشت، به صورت خصوصی به کاربر هشدار دهند که سریعا اسمش را تغییر دهد و اگر کاربر بعد از زمان کوتاهی(30 ثانیه) اقدام به ترک اتاق نکرد ناظر موظف است آن شخص را اخراج کند.(در ضمن بهتراست که هر از گاهی یک نگاه کلی به لیست اسامی انداخته شود).

5.-در صورت هرگونه برخورد ، بحث ، انتقاد ما بین دو ناظر در اتاق های عمومی ، با هر دلیل و بدون توجه به خطا کار بودن هر کدام ، با هر دو ناظر برخورد می شود.
6.- ناظرین باید با حوصله و مهربانی به تک تک سوالات و مشکلات کاربران پاسخ دهند.(مشکلات مربوط به چت روم و سایت).
7.- ناظرین باید از الفاظ و القاب زشت به كابران جدا خودداری كنند.(در صورت مشاهده یا گزارش و اثبات این عمل از ناظری اخراج خواهند شد و حق اعتراض ندارند).
8.- ملاک اصلی برای اخراج کاربران فقط عدم رعایت قوانین در بخش های اصلی چت (عمومی) میباشد و در صورتی که کسی اعلام نمود فردی در خصوصی اقدام به عدم رعایت قوانین کرده ، فقط از او بخواهید که اورا در پیام خصوصی مسدود کنند. زیرا بعضی دوستان با اعلام این مورد به دروغ سعی در گمراه کردن ناظر ها و اخراج بی دلیل کاربران می نمایند.
9.- ناظرین باید در طول مدت زمان ناظری روزانه ساعاتی را در چت روم آنلاین باشند در صورت کم بودن این زمان از نظارت برداشته میشوند و حق اعتراض ندارند.
10.- اخراج کردن کاربر به دلایل شخصی و به توصیه دوستان کاملا ممنوع میباشد.!!!
11.- در صورت مشاهده هرگونه توهین به مدیران و ناظرها و کاربران محترم و قدیمی چت به شدت برخورد کنید. همچنین سعی کنید افراد متخطی را با صحبت های دوستانه در خصوصی متوجه اشتباهشان نمایید
12.- جهت پیشبرد گروه مدیریت ، هرگونه عملکرد اشتباه ناظر های دیگر را به مدیر های اصلی اعلام نمایید و مطمئن باشید که هیچ نامی از شما برده نخواهد شد.
13.- واریز مبلغ ماهیانه 5 هزار تومان به شماره حساب زیر جهت پیشبرد اهداف سایت. این مبلغ تا روز 28 هر ماه واریز شده و ثبت فیش نمایید.

14.- اگر شرایط بالا را با روحیه و توان شخصی خود منطبق نمیبینید ، توصیه میشود در ابتدای کار انصراف دهید . ناظر بودن یک مسئولیت است.!!!
15.- در صورت عدم رعایت هریک از موارد و حذف شدن ناظری عزیزان ، حق هیچگونه راه انداختن بحث در چت و مداخله در امور دیگر ناظر ها را ندارند و تنها با صحبت با مدیر مسئول ( شبح ) میتوانند اقدام به رفع موارد مربوطه و ناظر شدن مجدد نمایند.
16.-
کاربران عزیزی که قوانین را قبول دارند و درخواست نظارت دارند میتوانند مشخصاتی را که در زیر به آن ها اشاره شده را برای ایمیل زیر ارسال کرده و در اسرع وقت بررسی و جواب داده خواهد شد.


مشخصات مورد نظر

نام واقعی:
نام خانوادگی:
نام کاربری در چت روم :
سن:
ایمیل:
اهداف ناظر شدن:
مبلیغ اهدایی برای کمک به چت روم:


ایمیل ما : shabah_chat@yahoo.com

شبح چت:: برچسب‌ها: قوانین ناظری , قوانین ناظری در شبح چت , شبح چت , چت سایت , حرفه ای ترین چت روم , سالم ترین چت روم , چت روم گرم و صمیمی , جدید ترین چت روم , shabah chat , چت فارسی ,
تاریخ انتشار : جمعه 10 شهریور 1391 | نظرات ()